Ugrás a tartalomra

CSATLAKOZZ A CSAPATUNKHOZ

Számviteli/adminisztrációs szakértő (m/f/d)

MUNKÁT KERESEK?

Az Aerofoilsról

Ha izgalmas kihívást keres szoftverfejlesztésben, akkor az Aerofoils GmbH a megfelelő hely az Ön számára!

Az AUDI AG leányvállalata csúcstechnológiás, elektromos repülő szörfdeszkákat, úgynevezett e-fóliákat fejleszt. Ezeket 2022-ben „AUDI e-tron fólia” néven sorozatgyártásba hozzuk. Az efoiling a 21. század trendsportja, a szörfözés és a repülés keveréke. Ha aktívan és szenvedéllyel szeretnéd alakítani a vízisportok jövőjét, vedd fel velünk a kapcsolatot.

Szörfdeszkagyárunk Weißdorfban, Felső-Frankföldön található, jó szörfözési és szabadidős lehetőségekkel a közeli víztározónál és a Fichtelgebirge-ben. Egy másik hely a müncheni TU telephelyén található, a Gate Garching technológiai központban. Itt a vállalatot a kor lüktetése, a legújabb technológia és a start-up szcéna inspirálja.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk részletes jelentkezését a lehető legkorábbi kezdési dátummal és fizetési elvárásokkal.

A dokumentumokat e-mailben küldje el a következő címre: karriere@aerofoils.de

FIATAL ÉS DINAMIKUS CSAPAT

VÍZI SPORT LELKEDŐ

SURFPORT FORRADALOM

REPÜLSZ.

CSATLAKOZZ A CSAPATUNKHOZ!

A napod az Aerofoils-nál

Fizetési tranzakciók feldolgozása

Számviteli folyamatok és ERP rendszerünk elemzése és továbbfejlesztése

Likviditás menedzsment

Kötelezettségek, kintlévőségek és vagyon elszámolása

Foglalás bankokból és pénztárgépekből

Rendszeres számlaegyeztetés

Kereskedelmi hitelbiztosítás kezelése

Havi és negyedéves beszámoló készítése és éves beszámoló készítése

Változatos szervezési feladatok startup környezetben

Rolle & Team

Szenvedélyes mérnökökből, szörfösökből és repülőgép-tervezőkből álló csapatban dolgozol.

Számviteli és adminisztrációs alkalmazottként Ön biztosítja a megfelelő folyamatokat és eljárásokat a cégben, valamint biztosítja az összes kereskedelmi tevékenységet. Olyan szenvedélyes kollégát keresünk, aki azonosulni tud a termékkel és szívesen optimalizálja szervezetünket.

Profilod

Elvégzett üzleti tanulmányok számvitel/adózás középpontjában, vagy kereskedelmi könyvelői vagy adóügyi képzés. Pénzügyi számvitel területén szerzett szakmai tapasztalat

Min. 3 év számviteli szakmai tapasztalat feldolgozóiparban/tech start-up környezetében

Strukturált és analitikus megközelítés

Erős csapatmunka és kommunikációs készséged van

Nagyon magabiztosan kezeli az MS Office csomagot. ERP rendszerekben szerzett tapasztalat (MS Dynamics elvárás)